KONST / Litografier / Grafiskt blad 14277007

nr 1427 7007

Grafiskt blad

Gicléetryck, Bengt Bengtsson, "Jester". Signerad, numrerad 98/100. Bildmått: 28x38 cm, löst blad

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 25 oktober 2021
kl 18:28:11

20/10 02:23:41 1      Vinnande bud